کسب و کار اینترنتیمقالات نت کار

۱۰ روش کسب درامد از روش تبلیغات (آموزش ویدیویی)

چگونه از تبلیغ کردن در سایت خود کسب درامد کنیم

چگونه از طریق تبلیغات کسب درامد کنیم؟

 

 

شما هم تا حالا به این فکر کردین که اگر روزی یک وب پر بازدید داشتید چجوری می تونید ازش کسب درامد کنید؟ اصلا چند روش کسب درامد از تبلیغ وجود دارد؟
با سلام خدمت شما کاربران عزیز وب سایت حافظ نجفی در این مقاله میخوام ۱۰ روش کسب درامد از طریق تبلیغات در وب سایت خرا بهتون یاد بدم.

میزان درامد زایی از تبلیغات چقدر هست؟

خوب، اول باید گفت بستگی به این دارد که از کدام روش های کسب درآمد استفاده کنید و کدام معیارها را انتخاب کنید. ما در قسمت بعدی این مطلب به آن می پردازیم.

در حال حاضر، در اینجا یک نگاه جامع در مورد نحوه کسب درآمد از بازدید از وب سایت را داریم. در پایان، شما می‌توانید استراتژی، یا استراتژی‌های متناسب با بودجه، اهداف و نوع سایت خود را انتخاب کنید و می‌توانید در حین تولید محتوا، براساس کلیک و تبدیل کلیک‌ها به مشتریان، شروع به کسب درآمد کنید.

شروع کنیم.

چگونه از طریق تبلیغات در وب سایت کسب درامد کنیم؟

ناشران سخت تلاش می کنند تا وب سایت های خود را جذاب و پر از محتوایی کنند که به اصطلاح به آنها محتوای کلیک‌خور می‌گویند.  قطعا شما نمی‌خواهید محتوایی که تولید می‌کنید فقط برای زیبایی وب‌سایتتان باشد.

شما باید محتوایی تولید کنید که به دغدغه‌های خوانندگان بیشتر پرداخته شود تا آنها نیز علاقمندی بیشتری به محتوای شما پیدا کنند و در نتیجه اعتماد بیشتری به محتوایی که شما قرار می‌دهید داشته باشن. در این صورت است که اگر شما از طریق وب‌سایتتان تبلیغ کنید، افراد بیشتر به آن تبلیغات اعتماد می‌کنند و در نتیجه کلیک بیشتری می‌کنند.

در ادامه راه های کسب درآمد از وب‌سایت را بررسی می‌کنیم:

۱-  پی پی سی (PPC) کسب درامد به ازای هر کلیک

سایت خود را سئو کنید تا بازدیدکنندگان خود را از طریق ترافیک گوگل افزایش دهید تا از طریق تبلیغات کلیکی بتوانید کسب درآمد کنید. تبلیغات پرداخت به ازای هر کلیک (PPC)  یک استراتژی محبوب برای سایت‌هایی است که بازدید کنندگان بالایی دارند .

کسب درامد از طریق تبلیغات به روش ppc

در این روش معمولا بر‌اساس هر کلیک بر تبلیغاتِ تبلیغ‌دهنده به شما به عنوان ناشر آن تبلیغات پرداخت می‌شود. اما چگونه می‌توانیم برای این تبلیغات برنامه‌ریزی کنیم؟

شما می‌توانید در شرکت‌های تبلیغاتی مانند مدیااد که در ازای هر کلیک بر تبلیغاتشان پرداختی دارند، ثبت‌نام کنید، اغلب این شرکت‌ها الگوی خاصی برای تبلیغات دارند که تبلیغات تبلیغ‌دهندگانشان را در غالب این الگوها در سایت شما نشر می‌دهند.

چگونه رقبا را بررسی کنم؟ چگونه مخاطبان خود را از طریق گوگل پیدا کنیم؟

ناشران اغلب از بسترهای تحقیقاتی کلمات کلیدی مانند SEMrush و SpyFu برای یافتن کلمات کلیدی مناسب برای مخاطبان خود استفاده می کنند.

۲- کسب درامد از Native یا تبلیغ همسان

 

تبلیغات همسان اغلب به طور یکپارچه با محتوای خود آن وب‌سایت متناسب است و این باعث ایجاد اعتماد بیشتر به آن نوع تبلیغات و در نتیجه بالا رفتن نرخ کلیک و بهبود کیفیت تبلیغ می‌شود.

چجوری تبلیغات همسان را در سایت خود قرار دهیم؟

راه اول: می‌توانیم به سراغ تبلیغ‌دهندگانی برویم که کسب و کارشان با موضوع شما هم‌خوانی دارد.

راه اول دوم: به سراغ شرکت‌های تبلیغاتی برویم که دارای تعدادی تبلیغ‌دهنده و یک پلتفرم واسط هستند که می‌توانند براساس موضوع ما تبلیغ‌دهندگان را به شما وصل کنند.

آیا تبلیغات همسان ارزش دارند؟

با زیاد شدن محتوای تبلیغاتی و کلافگی کاربران از تبلیغات سرزده مانند تبلیغات پاپ آپ و بنری ، ناشران به دنبال روش‌های جدید برای جدید برای ارائه محتوای تبلیغاتی هستند تا بتوانند هم کاربر خود را حفظ کنند و هم بتوانند همچنان تبلیغ‌دهندگان را راضی کنند.

در تبلیغات همسان ناشران از آن این نوع تبلیغات برای کسب درآمد از وب سایت های خود با محتوای تبلیغاتی شخصی شده استفاده می کنند که تجربه کاربر را مختل نمی کند.

میزان تاثیر تبلیغات همسان به دیگر روش ها چگونه هست؟

طبق اطلاعاتی موجود در مدیااد تبلیغ‌دهندگان در مدیااد بیش از ۱۰ میلیارد تومان برای تبلیغات همسان هزینه کرده‌اند.

مدیااد یک پلتفرم تبلیغاتی در صنعت تبلیغات همسان است که تبلیغ‌دهندگانی با موضوعات مرتبط با سایت شما را به شما وصل می‌کند تا علاوه بر حفظ کیفیت شما، میزان تاثیرگذاری تبلیغات را افزایش دهد.

در بلاگ مدیااد بخوانید:  تبلیغات نمایشی چیست و مقایسه آن با تبلیغات کلیکی

ناشران با استفاده از فیلترهای کلمات کلیدی ، انتخاب دسته و قابلیت مسدود کردن ، تبلیغات خود را کنترل می کنند. آن‌ها برای اطمینان از عملکرد تبلیغات همسان خود ، معیارهای شفاف مانند درآمد از هر بازدید را ردیابی می‌کنند و می‌توانند کمپین‌ها را برای ادامه تعامل بهینه کنند.

 

۳ – video advertising یا تبلیغات ویدئویی

تبلیغات ویدئویی نوعی جذاب از تبلیغات است که بازدیدکنندگان را درگیر سایت شما می کند.

کسب درامد از تبلیغات ویدیویی به چه شکل است؟

ناشران همانطور که  می‌توانند مطالب تبلیغات همسان که شامل یک تصویر و متن است را در سایت خود قرار دهند می‌توانند فیلم‌ها و تیزرهای تبلیغاتی مرتبط با موضوع خود را در وب‌سایت خود قرار دهند.

به عنوان مثال حتما تیزرهای  تبلیغاتی ویدئویی را که قبل یا هنگام  پخش ویدئو اصلی سایت نمایش داده می‌شوند را دیده‌اید. این روش تبلیغاتی بیشتر مناسب وب‌سایت‌هایی است که محتواهای ویدئویی تولید می‌کنند و می‌توانند بر اساس پارامترهای مختلف با تبلیغ‌دهندگان کار کنند.

ناشران تبلیغات ویدئویی را براساس هزینه به ازای مشاهده کامل (CPCV) یا هزینه به ازای هر هزار نمایش (CPM) می‌فروشند. آن‌ها به تبلیغ کنندگان کمک می‌کنند تا مخاطبان مناسب را با محتوایی جذب کنند که مورد توجه بینندگان آن‌ها قرار گرفته و با رفتارهای آن‌ها همسو باشد.

آیا تبلیغات ویدیویی درامد زا و موثر هستند؟

در یک آژانس تبلیغاتی ویدئویی تقریبا بیش از ۱ میلیارد بازدید در بین مخاطبان ایرانی ایجاد می‌شود و می‌تواند ۷۰٪ قابلیت مشاهده را افزایش دهد. تبلیغ کنندگان هنگام نمایش تبلیغات خود به شما هزینه پرداخت می کنند .

 

 

۴- اجاره دادن فضا های تبلیغاتی سایت

 

ناشران می‌توانند برای به حداکثر رساندن درآمدزایی از سایت خود، فضای تبلیغاتی را در وب سایت‌های خود بفروشند .

منظور از فروش فضای تبلیغاتی در وب سایت چیست؟

در‌واقع ناشران قسمتی از سایت خود را برای مدتی معین به یک کسب و کار اجاره می‌دهند و در ازای آن اجاره بهایی دریافت می‌کنند.

در این روش طرفین بر سر محتوای نمایشی به صورت بنری یا شبه همسان توافق می‌کنند. اما رایج‌ترین فروش فضای تبلیغاتی مربوط به فروش جایگاه‌ها به صورت بنری است.

 

۵- درامد پورسانتی یا Affiliate Marketing چیست؟

 

برخی از ناشران به پلتفرم‌های Affiliate Marketing یا بازاریابی پورسانتی می‌پیوندند تا به طور مداوم از طریق بازدید از وب‌سایتشان در کسب درآمد کنند.

منظور بازاریابی وابسته در سایت ها چه هست؟

افیلیت مارکتینگ در واقعی نوعی از کسب درآمد است که شما به عنوان ناشر در قسمتی از سود تبلیغ‌دهنده شریک می‌شود. در این روش سایت ناشر با تبلیغ محصولات و خدمات تبلیغ‌دهنده در ازای فروشی که از طریق سایت ناشر انجام می‌شود پورسانتی را از تبلیغ‌دهنده دریافت میکند.

طریقه کسب درامد بازار های وابسته چیست؟

ناشران معمولاً از هر خرید مشتری ، کارمزد دریافت می‌کنند. همچنین ممکن است برای هر کلیک و به ازای تعاملی که کاربر آن‌ها با سایت مقصد ایجاد می‌کند مبلغی را دریافت کند.

به عنوان مثال، یک وبلاگ علاقه‌مندی آقایان ، ممکن است یک جعبه اصلاح ۴۰۰ هزار تومانی با کارمزد ۵۰٪ تبلیغ کند. هر بار که شخصی روی آن تبلیغ کلیک کرده و محصول را خریداری می‌کند، ناشر ۲۰۰ هزارتومان درآمد کسب می کند.

۶- Donate یا کمک ؛ درآمدزایی مبتنی بر اهدا

 

بعضی از ناشران به عنوان جایگزین تبلیغات ، از خوانندگان درخواست کمک می کنند.

Donate یا حمایت مالی چیست؟

بسیاری از ناشران ، به صورت رایگان یا سرگرمی ، محتوا را ایجاد می کنند. اگر آنها طرفداران وفادار و بازدیدکننده های همیشگی داشته باشند، ممکن است یک سیستم کمک مالی راه اندازی کنند.

به این صورت که وب‌سایت مورد نظر درگاه پرداختی را جهت حمایت و پشتیبانی در سایت خود قرار می‌دهند تا بازدیدکنندگان در صورت رضایت، مبلغی را به عنوان حمایت یا هدیه به صاحب سایت پرداخت کنند.

به عنوان مثال یکی از سایت‌های معروف حوزه دانلود فایل در ایران با تمرکز بر پرداخت به عنوان حمایت مالی از طریق سایت خود درآمدزایی می‌کند.

در بلاگ مدیااد بخوانید:  ترفند های افزایش سرعت وب سایت ( قسمت ۱)

۷- کسب درامد به طریق فروش دانش و علم خود

 

برخی از ناشران فکر می کنند:

“چرا وقتی می‌توانم محصولات شخصی خود را تبلیغ کنم ، محصولات شخص دیگری را تبلیغ کنم؟”

این یک تاکتیک معمول برای تأثیرگذاران و وبلاگ نویسان است که در یک منطقه خاص تخصص دارند و طرفداران زیادی دارند.

به عنوان مثال وب‌سایتی را در نظر بگیرید که با انتشار دستور پخت غذا ، بازدیدکنندگان زیادی را به سمت خود جذب کرده است . صاحب این سایت بعد از مدتی تصمیم می‌گیرد که دستورات پخت خود را در کتابی به نام خودش منتشر کند و این کتاب را در وب‌سایت خود به فروش برساند.

این روش برای وب‌سایت‌هایی که پیرامون یک محصول یا موضوع خاص تولید محتوا می‌کنند می‌تواند بسیار مفید باشد.

۸- کسب درامد به طریق Reportage یا رپورتاژ آگهیچ

ناشران در کنار محتوای ارگانیک خود، محتوای حمایت شده را در وب سایت های خود میزبانی می‌کنند.

reportage یا رپورتاژ آگهی چیست؟

رپورتاژ مقاله یا مجموعه مقالاتی است که برای معرفی و تبلیغ یک کسب و کار دیگر توسط تبلیغ کننده ایجاد شده است. به این گونه محتواها اغلب رپورتاژ آگهی نیز گفته می‌شود.

رپورتاژ با تبلیغات همسان با هم چه تفاوتی دارند؟

رپورتاژ شکلی از تبلیغات همسان است. همانطور که آگهی با محتوای اطراف و بستر میزبان خود ترکیب می شود، همسان است.

مانند تبلیغات رسانه های اجتماعی یا ابزارک های پیشنهادی ، مقالات حمایت شده تجربه کاربر را مختل نمی‌کنند و برای بیننده مقاله آشنا است.

۹- سایت درست کنید و آنرا به فروش برسانید

 

همانطور که مردم خانه‌ای را می‌سازند و بعد می‌فروشند، شما نیز می‌توانید یک وب سایت را راه اندازی کنید ، برایش تولید محتوا کنید و بعد از اینکه به یک بازدید مشخصی در ماه رسید آن را بفروشید.

وب‌سایت فروشی به چه معناست؟

فروش یک وب‌سایت مانند یافتن یک ملک آنلاین است که نیاز به کار دارد ، بهبود طراحی ، محتوا و بازار پسندی آن ، اثبات موفقیت آن در ترافیک و تعامل و فروش آن به یک شخص علاقه مند.

ناشران همچنین می‌توانند یک وب سایت را از ابتدا بسازند و پس از ایجاد مخاطب ، ترافیک و محتوای مناسب برای آن، آن را به فروش برسانند و سپس آنها می توانند با قسمتی از این پولی که بدست آمده ،برای راه اندازی یک وب سایت یا فعالیت تجاری کوچک استفاده کنند.

۱۰- وب سایتی برای فروش اکانت (اشتراک) طراحی و کسب درامد کنید

 

بعضی از ناشران به جای اینکه بیایند محصول یا خدماتی را تبلیغ کنند، به ازای دسترسی به محتواهای تولیدی خود، هزینه‌ای از کاربران دریافت می‌کنند.

منظور از وب سایت فروش اشتراک (اکانت) چیست؟

برخی وب‌سایت‌ها برای ارائه کامل محتوای خود حق عضویت دریافت می‌کنند. اگر شما محتوای ارزشمندی تولید کنید که مشتریان برای خواندن و یادگیری آن مشتاق شوند، می‌توانید کاری کنید که آنها به صورت ماهیانه یا سالیانه از شما اشتراکی بخرند تا بتوانند به تمامی محتوای سایت‌تان دسترسی داشته باشند.

راه های کسب درامد از سایت فروش اشتراک عضویت چیست؟

انواع مختلفی از مدل‌های اشتراک برای نشریات آنلاین وجود دارد ، از جمله:

  • شارژ برای همه مطالب
  • شارژ برای محتوای خاص
  • شارژ تمام مطالب پس از ده مقاله رایگان
  • برای دسترسی به محتوا در دیوایس‌های خاص شارژ می شود.

هر کدام از ترکیبات را انتخاب کنید و گزینه های خود را برای خوانندگان و مشترکان بالقوه روشن ‌کنید.

 نتیجه گیری و صحبت پایانی

ببینید دوستان هر جا که بازدید کننده وجود داشته باشد مطمئن باشید بستر درامد زایی نیز در انجا میسر هست.

سعی کنید با مطالعه مطالب گفته شده در این مقاله بهترین راه را برای خود انتخاب کنید و درامد زایی معقول و بالا و مطمئن داشته باشید.
فقط کافیست شروع کنید عزیزان.

اما موضوعی که نباید فراموش کنید این است که بازدید کنندگان و طرفداران سایت سرمایه سایت شما هستند.
سعی کنید به نحو احسن به کاربران خود خدمات دهید.

پیج اینیستاگرام نت کار | Netkaar.ir

admin

نجفی هستم از سال 92 در خدمت شما هستیم :) مطالعه میکنم می نویسم ؛ علاقه من به دنیای دیجیتال وصف ناپذیر هست. همیشه سعی کردم هرچی راجع به کسب و کار های اینترنتی ، سئو ، بازاریابی ، افزایش فروش و کسب درامد اینترنتی دلاری ، ریالی و غیره بلد هستم رو به اشتراک بزارم :)

مطالب مرتبط

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest

5 نظرات
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
نیک سازان
نیک سازان
3 سال قبل

لطفا قیمت پست ثابت رو ارسال بفرمایید. ایمیلم رو ثبت کردم.پاسخ : سلام و عرض تحيت بزرگوار ایمیل شد دوست عزیز

پرهام
پرهام
3 سال قبل

لطفا قیمت فوتر رو ارسال کنید ممنون. تبلیغ پستی ندارید؟پاسخ : سلام و عرض تحيت بزرگوار با ایمیل ما در ارتباط باشید bia2mah [@] gmail com

محمد حسین برزگر
محمد حسین برزگر
3 سال قبل

سلام و خسته نباشید تبلیغات متنی سمت راست قیمت چند؟پاسخ : سلام و عرض تحيت بزرگوار ایمیل شد دوست خوبم

حسن زاده
حسن زاده
3 سال قبل

لطفا قیمت بنر در هدر رو ذایمیل بفرمایید.پاسخ : سلام و عرض تحيت بزرگوار ایمیل شد دوست گرامی مطالب براي شما هستند هر نوع سوالي بود بفرماييد

hadi
hadi
3 سال قبل

سلام آقای حافظ نجفی خیلی ممنون که به سایت ما سر زدید منتظر نظرات شیرین شما هستیم همچنان موفق باشی برادر پاسخ : سلام عزیزدل شرمنده بابت تاخیر همواره با نهایت خضوع و خاکساری ارادتمند شما هستیم. وظیفه است. باز هم سوالی مشکلی بود بی صبرانه منتظریم

اینها را هم ببینید

بسته
5
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x
بسته