آموزش سئو سایتمقالات نت کار

اشتباهات رایج در باره کسب درامد از اینترنت

اشتباهات و اعتاقادات غلط در باره کسب درامد از اینترنت

 

 

http://s6.picofile.com/file/8255412992/earnmoney_online_Bia2Mah_4_.jpg

 

 

 

طبق اخرین اخبار و اپدیت از سایت های امارگیر اینترنتی در ایران ، بالای ۴۵ میلیون بیننده در کشور ما ، روزانه از فضای نت (فضای مجازی) دیدن به عمل می اوردند.

مگر میشود کسی را در این دور و زمانه پیدا کرد که با اینترنتی و صفحات اینترنتی سر و کار داشته باشد اما با مقوله کسب درامد از اینترنت و کسب درامد اینترنتی نامانوس باشد.!

اگر از قدیمی های دنیای اینترنت و استفاده کننده ان باشید یقینا به خاطر دارید که قبلتر کسب درامد از اینترنت بیشتر مربوط و منوط به فروش دیسک و سی دی های اموزشی و دیسک های بازی ان هم با قیمت بسیار بسیار نازل و ناچیز که به ۲۰ هزار تومن نیز نمی رسید ، یا فروش نرم افزار یا سخت افزار های اموزشی و فنی بود که بیشترین سهم کسب درامد در فضای مجازی را داشت.

http://s6.picofile.com/file/8255412918/earnmoney_online_Bia2Mah_1_.jpg

اما الان چه؟ با گشت و گذاری مختصر در فضای نت با سایت هایی روبرو خاهید شد که بعضا روزانه تا ۲۰ و حتی ۲۰۰ میلیون از فروش فایل یا سخت افزار یا دیگر لوازم اشپزی ، الکتریکی ، تزئیناتی و … کسب درامد آنلاین دارند.

که معروف ترین این سایت ها سایت بزرگ دیجی کالا هستند که دو برادر با خلاقیت و علم فنی در حد اندازه های خیلی خوب توانسته اند یکی از پرفروش ترین سایت ها در زمینه تجارت الکترونیک باشند.

بار ها تاکید کرده ایم که کسب درامد از اینترنت ان هم در یک هفته تقریبا غیر ممکن هست و نمیتوان راه ۱۰۰۰ شبه را در ۱ شب سپری کرد.

اما چه عاملی یوزر اینترنت را به کسب درامد آنلاین سوق میدهد؟

همانطور که در فوق اشاره شد ، چه کسی امروزه با فضای مجازی ارتباط ندارد و نامانوس هست؟ مسلما تعداد بسیار بسیار کمی از مردم.

پس چه چیزی میتواند شیرین تر از کسب درامد ان هم در منزل و با چند کلیک و با چند ساعت تلاش و فعالیت باشد؟

چه کسی از درامد میلیونی ان هم با چند دقیقه از اینترنت بدش می آید؟

مسلما جواب همگی هیچکس هست. همه میخاهند یک درامد مطمئن اینترنتی داشته باشند اما چگونه؟

آیا واقعا وبمستران بزرگ فقط با چند دقیه فعالیت در نت درامد میلیونی در ماه دارند؟

خیر مگر میشود برای کاری تلاش نکرد و انتظار درامدی بسیار بالا از ان داشت !!! پس مسلما هر نوع موفقیتی مستلزم تلاش ، خلاقیت و علم فنی در حد متوسط و چند مورد دیگر می باشد.

اما هدف ما از این پست و مقاله چیست؟

همه این ها را گفتیم تا به اصلی ترین پوینت پست یعنی اشتباهات رایج کاربران از دنیای اینترنت و تجارت الکترونیک برسیم.

در ادامه شما را چندین اشتباه رایج کسب درامد از اینترنت آشنا مکینیم.

 


http://s6.picofile.com/file/8255412976/earnmoney_online_Bia2Mah_3_.jpg

 

 

۱- درامد میلیونی و یک شبه از تجارت الکتریکی !!!

چه عاملی باعث تحریک و درنتیجه سوق ما به سوی این افکار و باور ها هست؟

مسما دیدن سایت هایی مانند دیجی کالا ، ورزش ۳ ، سافت ۹۸ ، دانلودها و دیگر سایت های بزرگ محرک بسیار موثر و تاثیر گذاری در مسیر ما به سوی کسب درامد میلیونی ان هم یک شبه هست.

همانطور که پیش تر نیز اشاره شد بسیار از کار آفرینان اینترنت سنی پایین ۳۰ دارند و درامد میلیونی در این سن ان هم برای ما ایرانی ها چیز غیر ممکنی نیست و بسیار هم ممکن و میسر هست و کسی منکر آن نیست.

اما باید این مورد را نیز در نظر گرفت که کسب درامد در این شرایط لازمه تلاش و خلاقیت میباشد ، و اینطور نیست که با راه اندازی یک سایت فروش ، مارکتینگ ، دانلود ، فان ، اموزشی ، موزیک ، فیلم و … بتوان بلافاصله به درامد عالی رسید و با یک کلیک درامدمان به حساب بانکی واریز شود !!!

پس مطمئنا برای موفقیت در این زمینه نیازمند دید و درک عمیق موضوع هست نه سطحی !!!

۲- کسب درامد از اینترنت به مراتب راحت تر از تجارت فیزیکی هست !!!

با در نظر گرفتن و تصور این موضوع که کسب درامد از طریق اینترنت ان هم با یک موس و یک کیبورد بسیار بسیار و به مراتب راحت تر از یک شغل یا تجارت فیزیکی هست یک اعتقاد غلط و همانطور که در مورد ۱ اشاره کردیم سطحی نگریست که میتواند موجب بسیاری از ناموفقیت ها باشد.

تجارت اینترنتی و الکترونیک و کسب درامد به روش های فیزیکی و صنعتی هر دو زمانبر و مستلزمه پشتکار بسیار هستند که در این کیس نه تنها مورد اولی یعنی تجارت اینترنتی زمانبر هست ، بلکه میتواند به مراتب برعکس ، مشکلاتی بیشتر از کار های فیزیکی داشته باشد. بالاخص در دوره های پریماواری یا ابتدایی.

۳- کسب درامد از اینترنت لازمه هیچگونه تخصصی نیست !!!

بعنوان مثال یک شخص را متصور شوید که علم زیادی در زمینه نجاری دارد ، من جمله : کندن پوست چوب ، بردیدن چون ، رنگ آمیزی چوب ، چفت کردن چوب ، تراش کاری و سمابده کاری چوب و… . خب در این که این به خودی خود صنعت کار محسوب میشود شکی نیست ، اما ایا میتوان این شخص را یک صنعتگر ماهر شمرد در حالی که فقط بعضا علم مربوط به نجاری را دارد نه تجربه !!! ؟؟؟

پس صرفا نمیتوان گشت و گذار در نت ، یا دانلود بازی یا خرید محصول و یا بازدید از یک سایت و یا صرف وقت در کانال های اجتمائی و این ها را یک تخصص عالی برای کسب درامد بحساب اورد.

برای موفقیت در امر فعالیت اینترنتی و درامد زایی از ان بایستی تا اندازه هایی در ان تخصص داشته باشید. من جمله در مورد طراحی نقشه سایت ، کار های فنی مانند کد و کدک ها ، علم متوسط به بعضی از زبان های کدنویسی مثل html ، یا چگونگی صرف هزینه ، چگونگی ایجاد سایت ، زمان اپدیت کردن آن ، جذب بازدید ، استراتژی فروش بیشتر فایل یا محصول ، و بسیاری از خلاقیت های بیشمار دیگر.

۳- با صفر تومن هزینه هم میتوان در تجارت الکترونیک موفق بود !!!

شاید شما نیز با سایت ها یا وبلاگ های داخلی یا خارجی مواجه شده باشید که اسرار دارند بدون صفر هزینه ماهیانه به درامد میلیونی برسید ، با یک کامپیوتر یا لپ تاپ و یک موس + یک خط اینترنت هفته ای فلان قدر کسب کنید و … . اما سوال : آیا واقعا با عقل سلیم میتواند منافات داشته باشد که بدون هیچگونه صرف هزینه و زحمتی به یک درامد عالی از اینترنت رسید و در امر تجارت الکترونیک موفق بود !

در این حال شما صنعتگری را فرض کنید که صرفا بدون داشتن لوازم موردنیاز در پی موفقیت و درامدزایی باشد !

بعنوان مثال برای ایجاد یک فروشگاه اینترنتی ، شما بایستی محصولاتتون رو به بیننده ارائه بدید پس تبلیغ مفید و موثر در این امر میتواند بسیار بسیار هائز اهمیت باشد.

۴- کسب درامد از دنیای واقعی مجزا از اینترنت هست !!!

خب در این مورد هم باید عرض کرد که با گسترش تکنولوژی مخصوصا اینترنت ، نه تنها این دو امر یعنی کسب و کار اینترنتی و کسب و کار فیزیکی مجزا از هم نیستند بلکه روز به روز هم ارتباط تنگاتنگی به هم پیدا میکنند که نوید این موضوع را میدهد که شاید به زودی زود بسیاری از کسب و کار های اینترنتی از همین اینترنت شکل بگیرد و درامد زایی وسیعی برای مقابله با بیکاری ایجاد شود.

تا ۵ سال قبل را به خاطر بیاورید که برای پرداخت قبوض باید صف های طولانی را در بانک ها متحمل میشدیم اما حال چه ! قضیه کاملا بالعکس شده است و پرداخت قبوض و بسیاری از کار ها و شغل های اینترنتی امر بسیار موثری در تسریع امور بوده و هستند.

پس لزوم ایجاد یک بستر درامدزایی مطمئن و با ریکس ۰ درصد میتواند اینده هر یک جوان ایرانی را بطور مطمئن تضمین کند.

حال شاید سوال پیش اید که منظور چه نوع کسب و کار اینترنتی؟

خب در این کیس در اینده بیشتر بحث خواهیم کرد که شما میتوانید با ایجاد یک سایت فروشگاهی ، سایت اموزشی ، سایت دانلود و… چگونگی معرفی بهینه سایت به بیننده ، نحوه تبلیغ موثر و جذب بازدید کننده و … به درامد خیلی خوبی برسید.

۵- کسب درامد از اینترنت منوط به مارکتینگ یا همان بازاریابی است !!!

در اینکه مارکتینگ یا بازاریابی نقش بسیار عمده ای در درامد زایی اینترنتی دارد ، و شاید به جرات بتوان گفت که پردرامدترین شغل اینترنتی در فعل حال همین مارکتینگ هست که در فضای نت ما هم بسیار پر رنگ و محسوس هست.

اما تمرکز بیش از حد در یک شغل اینترنتی میتواند عواقب منفی ای هم داشته باشد من جمله کاهش تنوع و کاهش درامد زایی. یعنی چی؟ خب شما فرض کنید تمامی کاربران اینترنتی فقط به مارکتینگ تمرکز داشته باشند ، در این حال مسلم هست که دیگر شغل ها کم تنوع و درنتیجه سود و درامد به مراتب بیشتری خاهد داشت.

۶- کسب درامد از اینترنت شغل اول یا دوم؟ !!!

چطور میتوان گفت که شخصی روزانه ساعت های بسیاز زیاد را پای اینترنت جهت درامدزایی از ان صرف میکند حال هزینه ها و قیمت های مختلف را نیز به ان بیافزایید بعد ما ادعا کنیم که کسب درامد از از اینترنت شغل دوم اوست؟ ولو اینکه بیشتری درامد روزانه و ماهیانه زندگی خود را نیز از این طریق کسب میکند !!!

با این حال باز نمیتوان گفت که کدام شغل ، اول و کدام دوم هست ، باید بایک برنامه ریزی دقیق و ظریف و حرفه ای و هدفمند و مفید این دو امر را همزمان اداره کرد و به موفقیت رسید.

۷- یک ایده و استراتژی خاص که هیچکس ندارد ، خلاقیت !!!

 

این یک اشتباه نیست ، بلکه داشتن یک ایده متفاوت امری بسیار حیاتی در امر درامد زایی از اینترنت هست اما چه بسیارند کسانی که ایده و استراتژی خاصی و متفاوتی دارند اما نحوه بکار گیری و استفاده مثبت از ان را بلد نیستند ، خب مسلما در این شرایط هم انقدر رقبای قدر هستند که میتوانند از شما جلو بزنند.

۸برای ایجاد یک سایت و کسب درامد باید مدرک آی تی داشته باشیم !!!

خب این هم از بزرگترین و رایج ترین اشتباه میان استفاده کنندگان از دنیای اینترنت هست که بر این باورند که مدیریت یک سایت یا یک تجارت الکترونیک نیاز به مدرک خاصی دارد و یا دیگر ادمین ها در سایت های مختلف در عرصه  خود متخصص و یا مدارک خاصی را از مکان های خاصی اخذ کرده اند.

با گشت و گذاری مختصر در سایت های دانلود ، اموزش ، سئو و بهینه سازی ، خدمات مجانی و … براحتی درخواهید یافت که مدیران این سایت ها در رشته های مختلفی تخصص دارند اما به یک باره در یک مسیر دیگر قرار گرفته و در ان نیز موفق هستند.

پس نحوه بکار گیری استعداد مهم ترین امر در موفقیت در اینترنت می باشد.

______________________________________

حتما توصیه میکنم مقالات زیر را یکبار مطالعه بفرمایید :

آموزش کسب درآمد از وبلاگ در ۱۰ قدم ساده

تمامی ۴۰ روش های کسب درآمد از اینترنت در ایران

چگونه از صفر تا صد یک کسب و کار اینترنتی تاسیس کنیم

۱۰ ایده ناب و جدید کسب درامد از تلگرام

کسب درامد از اینترنت بدون هیچ تخصصی | تضمینی

_____________________________________

اتمام مقاله /

منبع : hafeznajafi.ir

موفق و پرسود باشید.

admin

نجفی هستم از سال 92 در خدمت شما هستیم :) مطالعه میکنم می نویسم ؛ علاقه من به دنیای دیجیتال وصف ناپذیر هست. همیشه سعی کردم هرچی راجع به کسب و کار های اینترنتی ، سئو ، بازاریابی ، افزایش فروش و کسب درامد اینترنتی دلاری ، ریالی و غیره بلد هستم رو به اشتراک بزارم :)

مطالب مرتبط

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest

10 نظرات
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
پیمان
پیمان
4 سال قبل

سلام خسته نباشید.من مغازه لباس و تولیدی لباس دارم و وارد کننده لباس های اسپرت دخترانه از باکو هستم و تو استارا ساکنم. خودم مهندس کامپیوترم. چند وقتی هست میبینم با پیشرفت فروشگاهای اینتنتی لباس من هم در این صدد هستم که یه فروشگاه اینتنتی لباس خیلی حرفه ای با تبلیغات زیاد انجام بدم. اما مردد هستم که جواب بگیرم. خواستم نظر شمارو بدونم .ممنون میشم کمکم کید

پیمان
پیمان
4 سال قبل

سلام خسته نباشید.من مغازه لباس و تولیدی لباس دارم و وارد کننده لباس های اسپرت دخترانه از باکو هستم و تو استارا ساکنم. خودم مهندس کامپیوترم. چند وقتی هست میبینم با پیشرفت فروشگاهای اینتنتی لباس من هم در این صدد هستم که یه فروشگاه اینتنتی لباس خیلی حرفه ای با تبلیغات زیاد انجام بدم. اما مردد هستم که جواب بگیرم. خواستم نظر شمارو بدونم .ممنون میشم کمکم کید

حسن
حسن
4 سال قبل

سلام ببخشید. چه نوع کسب درامدی رو برای بنده پیشنهاد میکنید؟ داشنجو هستم

فرشاد
فرشاد
4 سال قبل

سلام خدمتتون میخواستم یه کمکی کنم به دوستان یه سایتی پیدا کردم که میتونین بجای کلیکی ۵ تومان تا ۲۲٫۵ تومان دریافت کنید به نظرمن سایت خیلی خوبیه و درامد خيلي خوبي داره دوستان هم برای قدر دانی میتونن از سایت زیر وارد شوند ********

r
r
4 سال قبل

سلام استاد ممنون میشم در مورد این سایت توضیح بدید: merchantshares-com

اینها را هم ببینید

بسته
10
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x
بسته