متفرقه

بازیگر فوت شده در سریال بچه های نسبتا بد

کدام بازیگر سریال بچه های نسبتا بد مرده است؟

بچه های نسبتا بد ویکی از بازیگران فوت شده؟

داستان فیلم سریال چه های نسبتا بد

سریال چه های نسبتا بد

 

سید علی طباطبایی یکی از بازیگران فوت شده سریال بچه های نسبتا بد فوت شده است.


به گزارش خبرنگار سینما خبرگزاری میزان، شب گذشته خبری تلخ و ناگهانی اهالی هنر و هنردوستان را شوکه کرد.

علی طباطبایی متولد ۱۳۶۲ بازیگر سینما و تلویزیون ایران شب گذشته بر اثر ایست قلبی درگذشت وی پسر سید کمال طباطبایی، یکی از تهیه کنندگان ایران بود.

سید علی طباطبایی بازیگر جوان کشورمان که همه ما او را با نقش رهی در سریال بچه های نسبتا بد می شناسیم اولین کارش در «سالاد فصل» محصول سال ۱۳۸۳ به تهیه کنندگی سید کمال طباطبایی، نویسندگی و کارگردانی فریدون جیرانی آغاز کرد.

 او در سریال های «باجناق ها» و «ترانه ی مادری» و «آشپزباشی» و «قلب یخی»و «بچه های نسبتا بد» نیز بازی کرده بود. وی همچنین در فیلم سینمایی «گور به گور شده» نیز به ایفای نقش پرداخت. از کار های اخیرش می توان به «اسب سفید پادشاه» اشاره کرد.  
 
فیلم های سینمایی علی طباطبایی

فیلم سالاد فصل (فریدون جیرانی – ۱۳۸۳ )
فیلم ساعت ۲۵ ( مسعود آب پرور)
فیلم آماده باش ( بهرنگ توفیلی – ۱۳۸۸)
تله فیلم ماه از روی سکو ( آرش معیریان)
فیلم اسب سفید پادشاه (محمد حسین لطیفی – ۱۳۹۳ )

سریال های علی طباطبایی

سریال باجناقها ( داریوش مودبیان)
سریال آشپز باشی ( محمدرضا هنرمند)
سریال ترانه مادری ( حسین سهیلی زاده )
سریال قلب یخی (سامان مقدم )
سریال بچه های نسبتا بد ( سیروس مقدم )

با انتشار این خبر در فضای مجازی بازیگران بسیاری در همان ساعات اولیه درگذشت این بازیگر جوان را تسلیت گفتند که در ادامه بخش هایی از آن را می خوانید:

لیلا بلوکات :

انّالله و انّا اليه راجعون علي طباطبايي روحش شاد شوكه شدم خداي من …. بر اثر سكته قلبي فوت شده تسليت ميگم

مهدی هاشمی :

روحت شاد

سید علی صالحی :

هیچ وقت دلم نمیخواد رفتن کسی اعلام کنم ،اما نمیدونم سید کمال طباطبایی چه جوری میتونه رفتن پسرش علی باور کنه ،همه کسانی که با سید کار کردن و میشناسن میدونن که علی همه زندگی سید کمال بود تسلیت میگم به سید کمال طباطبایی و خانواده گرامیش و از خدا میخوام بهشون صبر بده

ملیکا شریفی نیا :

واقعا نمي دونم چي بايد بگم فقط اينو مي دونم كه اين دنيا خيلي بي رحمه مراقب خودتون باشين و عزيزانتون… ا علي طباطبايي برادر كوچولوي ما در سريال آشپزباشي در اوج جواني از بين ما رفت به همين سادگي به همين تلخي…

محمدرضا غفاری :

من برادر نداشتم هيچ وقت … حتي حس داشتنش رو هم نميدونستم چه جوريه…تا با تو…علي جانم…سر اشپزباشى اشنا شدم… تو عزيزترين برادر دنيا بودى برام… حتي نميدونم الان چرا دارم مينويسم چقدر احمقم من كه دارم مينويسم كه نيستي سه هفته پيش قول داديم قرار بگذاريم باهم على جانم…تو عزيزترين و مهربون ترين داداش روي زمين بودى انقدر كه همون روز اول اشپزباشي فكر نكردم كه داريم نقش بازي ميكنيم روحت ارام عزيز دل برادر

پانته آ بهرام :

همين الان خبر دار شدم متأسفم. متأسفم حقيقت داره علي طباطبايي پسرك عزيز سينما و تلويزيون. فرزند آقاي كمال طباطبايي تهيه كننده سريال تعبير وارونه… امروز سفر كرده تا ابد خداي من

امیرمحمد زند :

ما از اويم و به او باز ميگرديم واقعاً نميدانم چه بگويم ،واقعاً سر از راز هستى و زمانى كه خداوند متعال به هـر كدام از ما ميدهد ،در نمى آورم،اى پروردگار آسمانها اى كسى كه ميميرانى و باز زنده ميكنى،روح دوست و همكار عزيزم على طباطبايى كه ساعاتى پيش بعلت ايست قلبى از اين دنيا رخت بربست را قرين آرامش قرار بده و در پناه خودت بگير و به پدر و مادرش و خانوادش صبر و عجر عنايت فرما،و بما نيز

مهراوه شریفی نیا :

تلخ، سخت و غيرقابل باور… چقدر بده كه اينهمه از هم بى خبريم. على طباطبايى برادر مهربون و دوست داشتنى ما در سريال آشپزباشى ديگه بينمون نيست…

شهنام شهابی :

علی جان روحت شاد.. خدا به خانواده عزیزت و ما صبر بده..

شهره سلطانی :

و باز هم خبري جگر سوز …. فوت علي طبا طبايي عزيز را به همه دوستان و همكاران و طرفداران اين بازيگر جوان تسليت ميگويم و براي خانواده اش آرزوي صبر دارم ….

حمید گودرزی :
 
با نهايت تاثر و تاسف دوست خوبم علي طباطبايي ازميان ما پركشيد روحش شاد

پرستو صالحی :

كاش شايعه بود !!! خدايا به خانواده اش صبر بده خيلي زود بود، خيلي … علي طباطبايي پر كشيد اصلا باورم نميشه پي نوشت : علت مرگ ايست قلبي ، متاسفانه خبر شايعه نيست كاش بود

این بازیگر جوان شب گذشته ۸/۶/۹۴ در سن ۳۱ سالگی از میانمان رفت.

پست ثابت

معرفی بازیگران و داستان سریال بچه های نسبتاً بد

۲۸ مهر۹۲
دسته بندی : سریال بچه های نسبتا بد

 سریال بچه های نسبتا بد تازه ترین ساخته سیروس مقدم می باشد که فیلمنامه آن توسط پیمان عباسی نوشته شده است

بچه های نسبتا بد بازیگران و داستان و خلاصه سریال بچه های نسبتا بد

پخش «بچه های نسبتا بد» از بیشت و هفتم مهر ما در۲۶ قسمت از شبکه اول سیما شروع شد.حمید گودرزی، میلاد کی مرام، اشکان خطیبی، یوسف تیموری، علی طباطبایی، شهرزاد کمال زاده، اکبر وارث، نیکی مظفری ، اصغر نعیمی و  اکبر عبدی از جمله بازیگران این سریال هستند. سریال بچه های نسبتا بد که داستان چهار جوان خلافکار است که اتومبیل حامل یک گاوصندوق را به سرقت می برند که در آن ۲۰۰۰ سکه بهار آزادی وجود دارد که به همت یک موسسه خیریه و برای اهدا به زوج های نیازمند فراهم شده است. با از دست رفتن سکه ها که قرار است در مراسم ازدواج گروهی زوج ها در روز عید فطر اهدا شود،موسسه خیریه دچار بحران می شود….
در آستانه پخش سریال سراغ پیمان عباسی نویسنده «بچه های نسبتا بد» رفته ایم تا درباره این سریال بیشتر بدانیم.

سریال «بچه های نسبتا بد» ابتدا قرار بود توسط بهرنگ توفیقی کارگردانی شود. چه شد که کار به سیروس مقدم رسید؟

بعد از این که من و بهرنگ توفیقی تله فیلم «آماده باش» را کار کردیم و نتیجه هم خوب شد، تصمیم گرفتیم شخصیت های آن قصه را برای کاری دیگر حفظ کنیم. یعنی قرار شد سه پسر جوان که درآن فیلم خیلی خوب خلق شده بودند را به سریال جدید بیاوریم.بعد از مدتی شبکه یک طرح را پسندید و از سید کمال طباطبایی(تهیه کننده) خواست تا آن را برای ماه رمضان، به کارگردانی سیروس مقدم تولید کند. وقتی آقای طباطبایی من را در جریان کار قرارداد گفتم با بهرنگ توفیقی پیش تولید هم رفته بودیم.ایشان گفتند می خواهیم فضای کار را تغییر دهیم. ما آن طرح را کامل کنار گذاشتیم و یک طراحی مجدد انجام دادیم . شخصیت ها هم تغییرات اساسی پیدا کردند. در راستای همین دگرگونی ها اسم سریال از بچه های نسبتا خوب به  بچه های نسبتا بد تغییر یافت.

فضای کلی قصه هم تغییر کرده؟

ما چند تا جوان داریم که دگیر یک سری مشکلات شخصی هستند و این مشکلات نهایتا باعث می شود آن ها دست به یک سرقت عجیب و غریب بزنند و بعد از سرقت دچار یک سری مشکلات پیش بینی نشده می شوند. داستان در ورسیون اول شخصیت محور بود و ما با دنیای درونی آدم ها سر و کار داشتیم؛ برای همین قصه آرام پیش می رفت و ما کم کم با روحیات و خلقیات شان آشنا می شدیم تا زمانی که دزدی انجام می شد به آن ها حق بدهیم. اتفاقی که در طراحی دوم رخ داد این بود که ما داستان را از حالت شخصیت محور به سمت ماجرا محور سوق دادیم. اگرچه سعی کردیم آن فضا را هم حفظ کنیم. الان داستان به گونه ای است که با سرقت شروع می شود و بعد ماجرا پشت ماجرا اتفاق می افتد و قصه روبه جلو می رود.

این اتفاق خوبی است که ریتم سریال تند باشد. مخاطبان امروزی خیلی حوصله سریال های کش دار ندارند. برای رسیدن به این فرم الگوی خاصی مد نظرتان بود؟

نه طی کار به این فرم رسیدیم .سابق بر این برای تعریف قصه ها می گفتیم یکی بود یکی نبود …. در این سریال نه تنها قصه به سمت جلو حرکت می کند که همزمان به سمت عقب هم حرکت می کند. این ها کی اند و چرا این اتفاق رخ داده راز زندگی شان چیست؟ رازها را درست گفته اند یا به همدیگر دروغ گفته اند؟ همین قدر که وانمود می کنند رفیق هستند یا نه ؟ در نتیجه نقبی می زنیم به دنیای درونی این آدم ها که از قبل تر شکل گرفته و بازتاب آن را در ماجرای امروز می بینیم. از این نظر سریال شکل نویی دارد.

سریال قرار بود برای ماه مبارک رمضان آماده شود. فشردگی زمان اثر منفی روی کار نداشت؟

این سریال به لحاظ تایم نگارش پدیده عجیبی بود. چون روزی یک اپیزود نوشته شده. حتی فرصت نبود قصه را برای کسی توضیح بدهم که برود بنویسد؛ حتی همین زمان می گرفت. از طرفی چون باید نویسنده درجه یک می آوردیم و بالطبع چنین نویسنده ای خودش صاحب تفکر و ایدئولوژی است و هر چه من می گفتم الزاما قانع نمی شد، کلا از خیرش گذشتیم تا زمان را از دست ندهیم. به هر حال من این کار را دوست دارم ؛همین گونه که هست. نمی دانم اگر زمان بیشتر داشتیم نتیجه بهتر می شد یا نه؟ حتی فرصت نداشتم فکر کنم که بهترش چی می شود. چون بلافاصله درگیر چند فیلمنامه سینمایی شدم و هنوز وقت نداشتم فکر کنم ببینم چه شد؟!

بچه های نسبتا بد سریالی است که مردم می توانند مابه ازای بیرونی شخصیت ها را در آن ببینند.همه چیز این سریال مثل زندگی است. تمام تلاش ما این بوده که آدم ها مال خود جامعه باشند. سریال ماتادور هفته پیش تمام شد. با این که عواملش از دوستانم هستند ولی من  نه پلییسش را می شناختم نه دزدش را و نه ماجرای آن را باور می کردم.

شخصیت ها را بر اساس بازیگران فعلی سریال می نوشتید؟

بازیگران را با تعامل همدیگر پیدا کردیم. برای نقش ها کاندیداهای زیاد داشتیم که در نهایت به ترکیب فعلی رسیدیم و بر اساس آن ها می نوشتیم.

آن طور که از خط کلی داستان و نیز ترکیب بازیگران بر می آید این است که فضای سریال بیشتر مردانه است.

نه. سریال را که ببینید متوجه خواهید شد. در این سریال عجیب ترین عشق هایی که بتوان تصور کرد وجود دارد. هر کدام از قهرمانان یک پارتنر مونث دارند و زندگی خصوصی شان روایت می شود .

نکته مهمی که خیلی از فیلمسازان از آن غافل هستند عدم تطبیق اتفاقات داستان با زندگی واقعی است. در بچه های نسبتا اتفاقات رئال است یا فانتزی؟

کاملا رئال . بچه های نسبتا بد سریالی است که مردم می توانند مابه ازای بیرونی شخصیت ها را در آن ببینند.همه چیز این سریال مثل زندگی است. تمام تلاش ما این بوده که آدم ها مال خود جامعه باشند. سریال ماتادور هفته پیش تمام شد. با این که عواملش از دوستانم هستند ولی من  نه پلییسش را می شناختم نه دزدش را و نه ماجرای آن را باور می کردم. معادل این آدم ها را در جامعه ندیده بودم اما در داستان ما همه آدم ها پایشان رو زمین است. قصه یک تمی دارد که کلید شکل گیری آن بوده . سریال داستان آدم هایی است که اولین بار چیزی را تجربه می کنند. عشق ، سرقت، زندان، طلاق ، شکست و… هر چیزی در این قصه اولین بار بوده. غیر از این شده باشد باید پرچم شکست را بالا ببریم یعنی همه چیز باید طبیعی و باورپذیر باشد. نه دزدی عجیب و غریب است نه آدم ها سوپرمن هستند نه پلیس ها خیلی با هوش اند. همه چیز در اندازه و حد طبیعی خودش است.

این بچه های بد

سریال بچه های نسبتا بد  پنج کاراکتر اصلی دارد که چهار نفر آن ها در سرقت از موسسه خیریه دست دارند. این شخصیت ها عبارتند از:

همیاون با بازی اشکان خطیبی . او پسر بلند پروازی است که می خواهد یک شبه ره صد ساله را برود. اصلا دلش نمی خواهد به طبقه اجتماعی خودش نگاه کند. می خواهد به هر قیمتی شده به طبقه بالای جامعه وارد شود.

سمیر با بازی میلاد کی مرام . او در اطراف شهر مکانیکی داشته اما الان بیکار و ورشکسته شده. او هیچ وقت نتوانسته آن طور که باید و شاید کاری برای زن و بچه اش انجام دهد. از این بابت نگران است بویژه آن که همسرش هم باردار شده.

رهی با بازی علی طباطبایی. پسری است که در اثر یک اشتباه خیلی بزرگ دردسر عجیبی برای پدرش درست کرده. پدرش برای دادن بدهی او پول نزول گرفته تا زندان نیفتند . پدرش از پس این قرض بر نمی آید و علیرغم بیماری به زندان می افتد. حالا او برای بیرون آوردن پدرش دست به هر کاری می زند.

تورج با بازی یوسف تیموری. تئورسین و برنامه ریز سرقت است.خودش از جمله کسانی است که در ازدواج های دست جمعی خیریه ثبت نام کرده با این رویا که ۱۰ سکه جایزه را بگیرد. پادوی یک صرافی است که شوخی شوخی ایده اش درباره سرقت جدی می شود.

عطا با بازی حمید گودرزی. پسری مهربان و از خانواده ای فرهنگی است که به خاطر مهربانی و صداقت، مورد سوء استفاده قرار گرفته و مدتی به زندان افتاده. حالا که آزاد شده آن چهار جوان سکه های خیریه را از او می دزدند و این شروع ماجراهای دیگری برای اوست.

 

برچسب ها :

بازیگران بچه های نسبتا بد , بچه های نسبتا بد , بچه های نسبتا بد سیروس مقدم , خلاصه بچه های نسبتا بد , زمان پخش بچه های نسبتا بد , ساعت پخش بچه های نسبتا بد , شهرزاد کمال زاده بچه های نسبتا بد , مجموعه بچه های نسبتاً بد , موضوع فیلم بچه های نسبتا بد

 

 

 

_____________________________________________________________________________________________________________

 

  1. بچه‌های نسبتاً بد

   از ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد
   بچه‌های نسبتاً بد
   نویسنده پیمان عباسی
   کارگردان سیروس مقدم
   بازیگران اکبر عبدی
   حمید گودرزی
   علی طباطبایی
   اشکان خطیبی
   میلاد کی‌مرام
   مجید مشیری
   شهرزاد کمال‌زاده
   مهسا کامیابی
   نیکی مظفری
   مهرانه مهین ترابی
   یوسف تیموری
   آیدا فقیه‌زاده
   شیوا خسرومهر
   سمانه پاکدل
   پرستو مقدم
   محمد مطیع
   اکرم محمدی
   غلامحسین لطفی
   رضا فیاضی
   پرویز پورحسینی
   نیما فلاح
   مبین رستگار
   هما خاکپاش
   لیدا عباسی
   پروین ملکی
   آیدین خطایی
   علیرضا مهران
   ‌‌[۱]
   کشور سازنده  ایران
   زبان‌ها فارسی
   تولید
   تهیه‌کننده اجرایی سید کمال طباطبایی
   پخش کننده
   شبکه اصلی شبکه ۱ سیمای جمهوری اسلامی ایران

   بچه‌های نسبتاً بد نام سریالی به کارگردانی سیروس مقدم است که در مهرماه ۱۳۹۲ پخش آن از شبکه یک سیما آغاز شد. تهیه‌کننده این سریال سیدکمال طباطبایی است. این مجموعه، یک سریال عاطفی، حادثه‌ای، خانوادگی و دارای رگه‌های اجتماعی است. موسیقی سریال کاری از بهنود یخچالی و تیتراژ پایانی با صدای فریدون آسرایی است.[۲][۳]

   داستان

   این سریال داستان چهار جوان خلافکار است که یک گاو صندوق را که دو هزار سکه بهار آزادی در آن وجود دارد، می‌دزدند. این سکه‌ها به همت یک موسسه خیریه و برای اهدا به زوج‌های نیازمند فراهم شده است که با دزدیده شدنشان موسسه دچار مشکلاتی می‌شود…

   حاشیه‌ها

   در پی به تصویر کشیدن دریافت رشوه توسط یک پرستار در این سریال، جمعی از پرستاران بیمارستان هاشمی نژاد به این موضوع انتقاد کردند.[۴]

   منابع

  2. «ماجرای قسمت دوم «بچه های نسبتاً بد»». جام جم.
  3. «ریتم خوب «بچه‌های نسبتاً بد»/ حتماً نباید دزدی کنم تا متفاوت باشم». سوره سینما.
  4. «زمان پخش “بچه‌های نسبتاً بد” خیابان‌های شهر خلوت می‌شود». خبرگزاری مهر.

«انتقاد جمعی از پرستاران از سریال «بچه‌های نسبتاً بد»». فارس نیوز.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

بازیگر جوان سینما و تلویزیون درگذشت

سید علی طباطبایی فرزند سید کمال طباطبایی ساعتی پیش در سن ۳۲ سالگی درگذشت.

بازیگر جوان سینما و تلویزیون درگذشتبه گزارش مشرق، سید علی طباطبایی بازیگر جوان سینما و تلویزیون ساعتی پیش به دلیل ایست قلبی دارفانی را وداع گفت.

مرحوم سیدعلی طباطبایی متولد ۱۳۶۲ و پسر تهیه کننده سریال “تعبیر وارونه یک رویا ” بود. روحش شاد.

بیوگرافی کامل سید علی طباطبایی

نام و نام خانوادگی : سید علی طباطبایی
تاریخ تولد: ۱۳۶۲
سید علی طباطبایی بازیگر جوان کشورمان که همه ما او را با نقش رهی در سریال بچه های نسبتا بد می شناسیم پسر سیدکمال طباطبایی از تهیه کنندگان به نام سینما و تلویزیون است.

فیلم های سینمایی
فیلم سالاد فصل (فریدون جیرانی – ۱۳۸۳ )
فیلم ساعت ۲۵ ( مسعود آب پرور)
فیلم آماده باش ( بهرنگ توفیقی – ۱۳۸۸)
تله فیلم ماه از روی سکو ( آرش معیریان)
فیلم اسب سفید پادشاه (محمد حسین لطیفی – ۱۳۹۳ )

سریال ها

سریال باجناقها ( داریوش مودبیان)
سریال آشپز باشی ( محمدرضا هنرمند)
سریال ترانه مادری ( حسین سهیلی زاده )
سریال قلب یخی (سامان مقدم )
سریال بچه های نسبتا بد ( سیروس مقدم )

مطالب مرتبط
اظهارات نمایندگان مجلس پیرامون «تعبیر وارونه یک رویا»
عکس/ علی طباطبایی در پشت صحنه سریال مقدم
چرا بهترین زمان آنتن به یک سریال افتضاح تعلق گرفت؟
بمبی که در «تعبیر وارونه یک رویا» همه چیز را ترکاند
مرگ تدریجیِ جیرانی در «تعبیر وارونه یک رویا»
نظر پدر علی طباطبایی در خصوص علت مرگ فرزندش + عکس
واکنش هنرمندان به درگذشت بازیگر جوان سینما + عکس
عکس/سلفی سید علی طباطبایی با محمدحسین لطیفی
گله از انتشار شایعه فوت ناصر ملک مطیعی
محمدجواد خردمند درگذشت
انتشار دست‌نوشته اخوان ثالث در دفتر یادداشت آیت‌الله خامنه‌ای +تصاویر
محقق‌داماد: به امر رهبر انقلاب پیکر عبدالحسین حائری در قم دفن می‌شود

 

 

معرفی بازیگران و داستان سریال بچه های نسبتاً بد – آریا پیکس

Oct 20, 2013 – سریال بچه های نسبتا بد تازه ترین ساخته سیروس مقدم می باشد که فیلمنامه آن توسط پیمان عباسی نوشته شده است پخش «بچه های نسبتا بد» از … بچه های نسبتا بد بازیگران و داستان و خلاصه سریال بچه های نسبتا بد …. بازیگران مرد.

بازیگر جوان سینما و تلویزیون درگذشت – مشرق

Aug 31, 2015 – سید علی طباطبایی بازیگر جوان کشورمان که همه ما او را با نقش رهی در سریال بچه های نسبتا بد می شناسیم پسر سیدکمال طباطبایی از تهیه کنندگان …


Images for ‫بازیگر مرده سریال بچه های نسبتا بد‬‎Report images
Image result for ‫بازیگر مرده سریال بچه های نسبتا بد‬‎
Image result for ‫بازیگر مرده سریال بچه های نسبتا بد‬‎
Image result for ‫بازیگر مرده سریال بچه های نسبتا بد‬‎
Image result for ‫بازیگر مرده سریال بچه های نسبتا بد‬‎
Image result for ‫بازیگر مرده سریال بچه های نسبتا بد‬‎
Image result for ‫بازیگر مرده سریال بچه های نسبتا بد‬‎

More images for بازیگر مرده سریال بچه های نسبتا بد


“رهی” از میان “بچه های نسبتا بد” رفت – خبرگزاری میزان

Aug 30, 2015 – سید علی طباطبایی بازیگر جوان کشورمان که همه ما او را با نقش رهی در سریال بچه های نسبتا بد می شناسیم اولین کارش در «سالاد فصل» محصول سال …

تصاویر جدید از بازیگران سریال بچه های نسبتا بد – پرشین وی

Nov 13, 2013 – سریال بچه های نسبتا بد, بازیگران سریال بچه های نسبتا بد, عکس … استقبال ویژه برزیلی ها از بلند قدترین مرد ایرانی پارالمپیک +تصاویر …

بچه‌های نسبتاً بد – ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

 

 

 

بازیگران, اکبر عبدی · حمید گودرزی … بچه‌های نسبتاً بد نام سریالی به کارگردانی سیروس مقدم است که در مهرماه ۱۳۹۲ پخش آن از شبکه یک سیما آغاز شد. تهیه‌کننده این … موسیقی سریال کاری از بهنود یخچالی و تیتراژ پایانی با صدای فریدون آسرایی است.

اسامی بازیگران سریال بچه‌های نسبتا بد | بیوگرافی ها | سایت …

 

برچسب ها : Ali Tabatabei آدرس سایت علی طباطبائی اسامی بازیگران سریال بچه‌های … دسته : بازیگران مرد ایرانی | تاريخ : شهریور ۹ام, ۱۳۹۴ | نوشته : admin | تعداد … مرام بیوگرافی بازیگران سریال بچه‌های نسبتا بد بیوگرافی میلاد کی مرام بازیگر …

عکسهای جدید بازیگران سریال”بچه های نسبتا بد” – نیک صالحی

 

Nov 11, 2013 – بچه های نسبتا بد،بازیگران بچه های نسبتا بد،سریال,عکسهای جدید بازیگران … عکس های متفاوتی از بازیگر مرد کشورمان و همسر دومش مهشید ناصری.

ازدواج اشکان خطیبی با دختر ناشناس! – نمناک

namnak-com ازدواج-اشکان-خطیبی-با-دختر-ناشناس.p3310
Translate this page
Rating: 2 – ‎۳۲ reviews

حمید گودرزی، یوسف تیموری، مهرانه مهین ترابی، اکرم محمدی از بازیگران این مجموعه می باشند. … اتحادی با اشاره به پخش سریال دودکش به جای بچه های نسبتا بد در ماه مبارک رمضان اظهار داشت:به دلیل نزدیک … ازدواج دختر جوان با ۵۰ مرد + عکس; اکبر-عبدی …

عکسهای کمیاب علی طباطبایی بازیگر سریال بچه های نسبتا بد | سایت …

 

Searches related to بازیگر مرده سریال بچه های نسبتا بد

اسامی بازیگران بچه های نسبتا بد

اسامی بازیگران زن بچه های نسبتا بد

فیلم سینمایی بچه های بد

بازیگران فیلم بچه های بد

دانلود بچه های نسبتا بد

سریال بچه های نسبتا بد اپارات

بچه های نسبتا بد علی طباطبایی

بازیگران فیلم سینمایی بچه های بد

______________________________________

حتما توصیه میکنم مقالات زیر را یکبار مطالعه بفرمایید :

آموزش کسب درآمد از وبلاگ در ۱۰ قدم ساده

تمامی ۴۰ روش های کسب درآمد از اینترنت در ایران

چگونه از صفر تا صد یک کسب و کار اینترنتی تاسیس کنیم

۱۰ ایده ناب و جدید کسب درامد از تلگرام

کسب درامد از اینترنت بدون هیچ تخصصی | تضمینی

_____________________________________

اتمام مقاله /

منبع : hafeznajafi.ir

موفق و پرسود باشید.

پیج اینیستاگرام نت کار | Netkaar.ir

admin

نجفی هستم از سال 92 در خدمت شما هستیم :) مطالعه میکنم می نویسم ؛ علاقه من به دنیای دیجیتال وصف ناپذیر هست. همیشه سعی کردم هرچی راجع به کسب و کار های اینترنتی ، سئو ، بازاریابی ، افزایش فروش و کسب درامد اینترنتی دلاری ، ریالی و غیره بلد هستم رو به اشتراک بزارم :)

مطالب مرتبط

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x
بسته